Redakcja

Zdjęcia-004

    ARCHIMAX to czasopismo o tematyce architektonicznej, wszelkie zagadnienia związane z budownictwem i eksploatacją nieruchomości nie stanowią dla nas tajemnicy.

  Redakcja naszego serwisu internetowego zgłębia najskrytsze tajniki budownictwa, które budowniczowie przekazują sobie nawzajem z pokolenia na pokolenie, co czyni ich specjalistami w dziedzinie budownictwa. Prawdziwy budowlaniec to pracownik nie do zastąpienia przez przedstawiciela żadnej innej profesji, a doświadczenie zawodowe  budownicze nie zastąpi informacji czerpanych z książek.

  Reporterzy naszego czasopisma opracowują każdy publikowany na łamach naszej gazety reportaż, na podstawie informacji czerpanych u źródła, a więc od fachowców w dziedzinie architektury i budownictwa. Przeprowadzone przez nas wywiady z fachowcami udowadniają, że najbardziej kluczowe informacje uzyskuje się od ludzi pracy, których fach jest częścią ich życia. Informacje z „pierwszej ręki” są bezcenne i mogą przyczynić się do rozwiania wszelkich wątpliwości i uzmysłowić wszystkim laikom, że budownictwo jest dziedziną precyzji i sumienności, a odpowiedzialność za wytwór pracy budowniczych ma cenę życia ludzkiego.

  Na łamach naszej gazety zaprezentujemy Państwu koncepcje budowlane, które zaistniały w historii na przestrzeni wieków, postaramy się je porównać i wybrać te najcenniejsze warte kontynuacji, bowiem zapomnienie historii architektury byłoby rezygnacją z dotychczasowych osiągnięć i odkryć, do których ich twórcy dochodzili w pocie czoła, a które stanowią podwaliny rozwoju cywilizacyjnego w dziedzinie architektury.

  Przyjrzymy się także postaciom sławnych architektów i budowniczych i metodom ich pracy, a także przeanalizujemy systemy szkolnictwa w dziedzinie budowlanej na całym świecie i w każdym czasie historycznym.

  Zapraszamy do śledzenia kolejnych reportaży publikowanych w Archimax.

Zdjęcia-018

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany.

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>