© 2015 m-amelia Zdjęcia-0043 []

Budowa Metra w Warszawie.


Polskim przykładem najdłuższej budowy świata, jest budowa metra w Warszawie, która trwa już 40 lat.

Budowa metra w stolicy naszego kraju wydaje się być największą porażką Europy.

Mieszkańcy Warszawy przez dziesiątki lat trwania budowy zdążyli się już przyzwyczaić, do budowlanej architektury swojego miasta, w którym zawsze trwa budowa na jakimś odcinku miasta i zawsze w jakimś odcinku budowy jest organizowany objazd z powodu budowy metra. Marzenie o metrze jest powodem czterdziestu lat rozkopów na terenie Warszawy, ponieważ metro będzie się poruszać siedem pięter w głębi ziemi. Metro jest także powodem niezliczonej liczby wypadków podczas budowy i prawdopodobnie będzie jeszcze powodem kolejnych wydarzeń nieszczęśliwych, ponieważ wszelkie budowy na takiej głębokości pod wielkim miastem nie należą do łatwych i są najeżone niebezpieczeństwami.

Prawdopodobnie po ukończeniu drogiej budowy, w którymś nieokreślonym wciąż roku, okaże się, że metra są już przestarzałą formą komunikacji miejskiej.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nigdy nie jest publikowany ani udostępniany.

Możesz użyć następujących znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>